Wiadomości

Wywiad z księciem Harrym oraz Meghan Markle

Niedawno, bo 7 marca o godz. 20:00 dokonał się wywiad znanej prezenterki Oprah Winfrey z księciem Harrym oraz jego żoną Meghan Markle. O spotkaniu tym szybko stało się nieprawdopodobnie głośno i w dalszym ciągu jest to jeden z przodowniczych tematów pośród różnorodnych tabloidów. Po wyrzeczeniu się pary z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej a także wyprowadzce do USA to był 1 połączony wywiad księcia Harry'ego i Meghan. Na spotkaniu z Oprah Winfrey para wgłębiła nas w szczegóły swych decyzji i przedstawiła swoją wersję wydarzeń z uczestnictwa na dworze królewskim. Na rozmowie pojawiły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Co ciekawe, na podstawie zamieszczonego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym starciu w rodzinie królewskiej są właściwie po stronie królowej Elżbiety II jak i reszty członków rodziny aniżeli Harry'ego i Meghan. Jednakże nie da się zaprzeczyć, iż poparcie jest nadzwyczaj odmienne, w zależności od wieku oraz upodobań politycznych. Brytyjskie media zauważają, iż jeśli Meghan i Harry pragnęliby w niedalekiej przyszłości powrócić na łono królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem stracili nieodwracalnie swoją możliwość. Ponadto poza wspomnianymi wcześniej kwestiami królewska para poruszyła również temat tego, że książe nie dojrzał wcześniej, że jest on uwięziony, jak sam twierdzi, a także temat myśli samobójczych Meghan.

Przedstawiciele kanału w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, którzy zajmują się generowaniem poszczególnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, poprosili czwórkę profesjonalistów interpretujących w publikatorach kwestie królewskiej rodziny na analizę wywiadu dwa dni przed emitowaniem. Profesjonaliści, w tym przeszły prasowy sekretarz brytyjskiej królowej, omówili cały wywiad, zarzucając w ten sposób Winfrey subiektywizm a z kolei Meghan stosowanie ostrego a także bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah Winfrey z księciem Harrym oraz Meghan Markle został ukazany w wieczorem w TVN24. Co ciekawego wywiad ten obserwowało średnio ponad 1mln odbiorców. Stacja stała się wtedy drugim z kolejności liderem na rynku, mając tym samym przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednakowo mówi się, że wywiad ten jedynie potwierdził legendę dotyczącą Oprah jako dziennikarki, która może wykrzesać ze swojego rozmówcy wszystko, uwzględniając drobiazgi. Z uwagi na szokujące rewelacje książęcej pary media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah robiła to już niejednokrotnie. Bezspornie można stwierdzić, że temat ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni zapewne cały czas komentowany.

Zostaw komentarz