Top Model powraca z następną edycją!

Top model, czyli jeden z hitowych programów TVN-u to od wielu lat stały punkt ramówki przygotowanej na jesień w stacji, w którym uczestnicy konkurują o tytuł Next Top Model. Ciekawe jury oraz Joanna Krupa jako prowadząca to z pewnością przepis na sukces, czego dowodem mogą być dziesiątki tysięcy widzów gromadzących się przed odbiornikami. Po etapie castingów i bootcampu w odcinkach można zobaczyć wiele cenionych w przestrzeni modowej osób, czyli redaktorki pism, rozpoznawalne modelki oraz światowej sławy fotografowie.

Tym razem w szranki staje 14 osób, wśród których znalazły się także osoby ze złotym i srebrnym biletem. Złoty bilet przyznawany jest przez jurorów osobie, której predyspozycje do bycia modelem lub modelką są największe, co skutkuje tym, że owy uczestnik od razu wchodzi do domu Top Model. Natomiast srebrny bilet to głos internautów, którzy zagłosowali na swojego ulubieńca, który nie musi pojawić się na etapie castingów i natychmiastowo trafi na bootcamp, czyli kolejny etap.

Co czeka widzów w tej edycji programu?

Produkcja TVN ma za zadanie dać nie tylko pojawienia się w świecie profesjonalnego modelingu, ale też pierwszych kroków i rozwój swojego portfolio, przez to w każdym sezonie zgłasza się sporo chętnych osób. W każdym odcinku uczestnicy otrzymują do wykonania różnorodne zadania, które mają być sprawdzianem tego, czy odnajdą się oni w w świecie mody pełnym wyzwań. Zadaniem jurorów jest ocenienie ich postępów i zadecydowanie o tym, który uczestnik odpadnie w danym odcinku. Dana jest jeszcze opcja powrotu do programu po eliminacji, dzięki ingerencji Michała Piróga, który obserwuje panel zza kulis, oferując pocieszenie i wsparcie dla uczestników. Stawką jest kontrakt z agencją modeli i modelek a do tego sesja fotograficzna na okładkę dla miesięcznika "Glamour". W najnowszym sezonie będziemy mogli śledzić zmagania uczestników i dowiedzieć się, który z nich będzie dziewiątą osobą z tytułem Top Model w Polsce. O zwycięstwo zmaga się sporo interesujących zawodników, więc zdecydowanie warto będzie oglądać na bieżąco odcinki.

Zostaw komentarz