Wiadomości

Niewesoły koniec epizodu Brzozowskiego Rafała z konkursem Eurowizji. Wykonywana przez Brzozowskiego Rafała piosenka zbyt kiepska na miejsce w finale zawodów Eurowizji!

Nasza ojczyzna na ogół nie porywała wielbicieli muzyki w okresie zawodach Eurowizji i powinniśmy rozumieć to. Naszym największym wyczynem przeważnie jest awansowanie do konkursowego finału, gdzie zdobywaliśmy dalekie pozycje. Eurowizję odwołano w poprzednim roku, gdyż pojawiła się epidemia koronawirusa, która zatrzymała nie wyłącznie Europę, lecz również resztę świata. W odbywającej się w tym roku edycji przedstawicielem naszego narodu w trakcie zawodów Eurowizji został Brzozowski Rafał, który chciał zachwycić fanów dobrej muzyki utworem pod tytułem "The Ride". Z wskazania wysłannika Polski sporo dziennikarzy nie było uradowanych, lecz finalnie do zmiany nie doszło. Szkoda że musieliśmy kolejny raz z kolei żegnać się z konkursem Eurowizji szybciej, niż byśmy tego oczekiwali. Rafał Brzozowski, który był naszym reprezentantem w trakcie turnieju Eurowizji nie zachęcił do siebie fanów muzyki w Europie i dlatego też odpadł na etapie półfinału sześćdziesiątego piątego konkursu europejskiej piosenki.

Polscy widzowie bez żadnych wątpliwości są już bardzo zamroczeni tego rodzaju obrotem spraw. "The Ride" czyli piosenka śpiewana przez Brzozowskiego była naprawdę nieszczególna i bardzo dobrze być tego świadomym. W tym utworze nie ma niczego interesującego, co może wprawić w ekscytację fanów muzyki na Starym Kontynencie. Jest to następna edycja konkursu europejskiej piosenki, w trakcie którego przedstawiciel Polski nie potrafi awansować do finału. Bez większego kłopotu można dostrzec to, że od wielu lat dobieranie reprezentantów Polski na konkurs Eurowizji nie wychodzi Polakom zbyt dobrze. Dobrze więc liczyć na to, iż w przyszłych latach nasze Państwo będzie w stanie wejść do pojedynku finałowego o wygraną w zawodach piosenki europejskiej. W przypadku takiej sytuacji niesamowicie ważne jest to, żeby dobrać najbardziej utalentowanego reprezentanta, który potrafić będzie zauroczyć europejską publikę. W przeciwnym razie po raz kolejny nie będziemy mieć szans do finału w konkursie Eurowizji.

Zostaw komentarz